• Приватним клієнтам
  • Кур’єрська доставка

   Отримуйте свої замовлення та покупки вдома чи на роботі з рук кур’єрів Meest Express – без зайвих черг та тривалого очікування, у домовлений час і з найвищим рівнем комфорту.

  • Доставка у відділення

   Meest Express пропонує Meest Express пропонує велику мережу відділень у найбільших населених пунктах України – велику мережу відділень у найбільших населених пунктах України – для оперативної доставки приватної кореспонденції, посилок та інших вантажів.

  • Доставка в поштомат

   Meest Express підтримує та розвиває інноваційні способи доставки: до Ваших послуг сотні поштоматів в усіх куточках України для комфортного одержання замовлень з онлайну.

  • Доставка в Meest Tochka

   З Meest Express альтернатива завжди є – отримуйте свої замовлення з інтернету поруч з домом чи місцем праці в сусідніх пунктах видачі Meest Tochka без зайвих переплат.

  • Міжнародна доставка

   Meest Express надійно доставить Вам до рук приватну кореспонденцію, посилки й інші вантажі з будь-якої країни світу.

 • Компаніям
  • E-commerce

   Meest Express гарантовано доставляє замовлення покупців з інтернет-магазинів за вказаною адресою, на відділення Компанії, до найближчого поштомату чи пункту видачі Meest Tochka.

  • Підприємствам

   Meest Express забезпечує своєчасну доставку товарів для бізнесу від виробників та постачальників, а також надає відлагоджені послуги з доставки товарів гуртової та роздрібної торгівлі до точок продажу.

  • Фінансовим установам

   Meest Express пропонує перевірені досвідом послуги з доставки ділової кореспонденції та товарів для успішного забезпечення щоденних потреб офісів.

 • Стати партнером
  • Відкрити Meest Tochka

   Meest Express пропонує представникам малого та середнього бізнесу, мереж магазинів та пунктів обслуговування розміщення пунктів видачі замовлень з інтернету Meest Tochka. Meest Tochka – унікальна можливість для додаткового заробітку та збільшення кільк

  • Відкрити відділення

   Meest Express готовий ділитися успіхом ринку онлайн-торгівлі та поштових відправлень. Відкриття відділення під ТМ Meest Express у зручній для споживачів локації – це готовий бізнес, який спрацює для кожного партнера.

  • Встановлення поштомату

   Meest Express знає, як можна ефективно використовувати навіть 0,5 м2 вільної комерційної площі. Розміщення поштомату Meest Express для видачі відправлень на вільній площі – шлях до гарантованого додаткового прибутку без зайвих витрат!

 • Про нас
  • Про компанію

   Meest Express – це десятиліття розбудови та інвестування в поштово-логістичну галузь Україну.

  • Місія та цінності

   Meest Express вірить, що ефективні логістичні послуги повинні спиратися на міцний фундамент принципів та бачення майбутнього.

  • Зелена логістика

   Meest Express дотримується концепції корпоративної соціальної відповідальності бізнесу, а впровадження стандартів «Зеленої логістики» стане важливою складовою загальної стратегії компанії

  • Вакансії

   Meest Express цінує своїх працівників як запоруку успішного розвитку Компанії – доєднуйтесь до нас!

  • Новини

   Стежте за подіями в житті Meest Express і Ви отримаєте своєчасну інформацію про кращі пропозиції на поштово-логістичному ринку України.

  • Партнери

   Meest Express пишається співпрацею з усіма компаніями, які дозволили стати частиною їх логістичних процесів.

 • Контакти
 • FAQ
Відстеження відправлень:

На виставці Франчайзинг 2018 Meest Express зацікавив малий та середній бізнес України своїми пропозиціями

На виставці Франчайзинг 2018 Meest Express зацікавив малий та середній бізнес України своїми пропозиціями

Йдеться про власників торгових точок чи пунктів надання послуг, які з’їхалися до Києва ледь не з усіх великих міст та районних центрів України.

Особливий інтерес відвідувачів на стенді Meest Express викликала ідея додаткового заробітку на основі пункту видачі відправлень Meest Tochka. Новий для українського ринку продукт, який вже успішно апробували закордоном також провідні гравці ринку поштово-кур’єрських послуг, зацікавив потенційних партнерів Компанії простотою моделі розширення власного бізнесу і нарощення прибутків.

Передусім, відвідувачі визначили як  основну перевагу Meest Tochka той факт, що на початку співпраці не потрібно вкладати жодних коштів, але водночас майже одразу можна почати отримувати додатковий заробіток на основі здійснення операції простої видачі посилок.

Невелика вага самих відправлень (до 10 кг), відсутність потреби мати справу з післяплатою і зайвими паперами також видавалися вагомими аргументами на користь Meest Tochka.

Паралельно, ледь не кожен підприємець у бесіді сам робив висновок, що Meest Tochka здатна також привабити до нього нових потенційних клієнтів. Це очевидно: якщо покупець товару в онлайні призвичаїться навідуватися до його магазину чи пункту надання послуг, то у певний момент, окрім отримання посилки, його може зацікавити і щось з товарів чи сервісів нового партнера Meest Express.

Ключовим моментом тут усі розглядали розташування Meest Tochka як зручної локації поблизу дому чи місця праці клієнта.

Саме тому на виставці відвідувачі й цікавилися у представників Meest Express про нинішні розміри мережі Meest Tochka, вимоги для старту роботи, маркетингову і навчальну підтримку з боку Компанії та технологію забезпечення трафіку – відправлень і їх одержувачів.

Питаючи про деталі співпраці та послідовність укладення угоди з відкриття свого пункту Meest Tochka, підприємці погоджувалися, що проект є дійсно альтернативою для звичних відділень, де українці вже звикли до черг в очікуванні на власні відправлення.

Водночас, окрім Meest Tochka чималий інтерес відвідувачі виставки виявили і до пропозиції відкриття  відділення Meest Express, що не передбачає необхідності купувати франшизу.

Окремим пунктом у переліку пропозицій Компанії були автоматичні поштові термінали або поштомати, які дозволяють бізнесу генерувати додатковий трафік клієнтів. Для цього вистачить мати від третини квадратного метра вільної площі та під’єднання до електромережі, від якої живиться поштомат Meest Express.

стара версія сайту Калькулятор