fixed_branch_ua
fixed_branch_ua
medal
тел.: (050) 432 77 07, (067) 432 77 07
пн-пт: 08:00-20:00; сб: 09:00-16:00

 

myMeest.com – сервіс з доставки в Україну покупок з закордонних інтернет-магазинів (країни Європи та Китаю).

Купуючи товари з myMeest.com, клієнти отримують можливість купувати товари у будь якому магазині, навіть якщо він не забезпечує доставку в Україну. Український поштово-логістичний оператор «Міст Експрес» отримує товари та доставляє їх за  зручною для клієнта адресою. Купувати з myMeest.com просто, вигідно та зручно.

Швидкість та безпечна доставка гарантуються Міжнародної Корпорацією «Meest Corporation Inc.», яка здійснює доставку міжнародних поштових відправлень з 1989 року та зареєстрована у Міжнародному Поштовому Союзі. Сьогодні «Meest Corporation Inc.» є лідером з доставки поштових відправлень в Україну та країни Східної Європи на ринках Канади, США, Австралії та Азії.

Щоб почати користуватися послугою, необхідно зареєструватися у кабінеті myMeest та, здійснюючи покупку, зазначати в «кошику» інтернет-магазина адресу запропонованих міжнародних складів Meest у Польщі, Німеччині, Іспанії, Італії, Англії, Португалії та Китаю. З myMeest.com можна купувати в кількох закордонних інтернет-магазинах, а отримувати все в одній посилці.

На складах Meest в Європі та Китаї до моменту відправки їх в Україну ваші покупки зберігаються безкоштовно. За покупки вартістю до 150 євро в myMeest.com не потрібно сплачувати мито.

Отримувати товари в Україні можна найбільш зручним способом – «Міст Експрес» в Україні забезпечує доставку товарів кур’єром, за вказаною адресою, або у найближчому відділенні оператора.

 

Перейти на myMeest.com